Телефонуйте
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA1MCkgMjQxLTcyLTcz
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA5NikgOTYyLTcyLTk3
Пишить
Спілкуйтесь

6 Вагомих причин замінити жорсткий диск на SSD накопичувач

Отже, на які переваги ви можете розраховувати, перейшовши на твердотільний накопичувач? Сьогодні у статті ми розкажемо чому твердотілі накопичувачі стали досить популярними та чи дійсно вони прискорюють роботу комп’ютера.

Заміна жорсткого диску на SSD
Причина 1. Швидкість

Найбільше користувачі ПК скаржаться на те, що з часом знижується швидкість роботи комп’ютера. Особливо це проблема виникає після декількох років використання комп’ютера, коли жорсткий диск заповнюється. Твердотільні накопичувачі SSD можуть вирішити цю проблему, адже значно пришвидшують роботу ПК. Час завантаження з твердотільного накопичувача в середньому становить близько 10-13 секунд порівняно з 30-40 секундами для жорсткого диска. Оскільки твердотільні накопичувачі використовують енергонезалежні носії інформації, які зберігають постійні дані у твердотільній флеш-пам'яті, швидкість копіювання / запису файлів також пришвидшується.Ще однією перевагою встановлення SSD є швидший час відкриття файлу.

Причина 2. Довший час експлуатації

Експлуатація твердотільного накопичувача SSD, як правило у 2-3 рази довже, ніж звичайного жорсткого диску. Накопичувачі SSD більш стійкі до ударів та загального зносу, оскільки не містять рухомих частин, що зношуються або пошкоджуються. Це також робить їх найкращим вибором для мобільних пристроїв, оскільки вони можуть краще переносити удари, наприклад, під час падіння гаджету.

Причина 3. Тиха робота та відсутність перегріву ПК

Ви коли-небудь чули, як ваш комп’ютер «думає?» Це і звук роботи жорсткого диска, який обертається у пошуку потрібного файлу або програм. З SSD такого не буде. Відсутність рухомих частин означає нульовий шум. SSD накопичувачі розсіюють менше тепла, ніж жорсткий диск. А нам уже відомо, що перегрів негативо впливає на роботу ПК та наутбуків і призводить до серйозних поломок.

Причина 4. Менше споживання енергії

Час автономної роботи вашого ноутбука покращиться завдяки SSD, оскільки вони споживають менше енергії, ніж механічні жорсткі диски. Це означає, що коли ви подорожуєте, у вас буде більше часу, перш ніж знадобиться підзарядитись.

Заміна жорсткого диску на SSD
Причина 5. Менше місця

Твердотільні накопичувачі SSD менші, ніж жорсткі диски, що робить їх дуже універсальними для розміщення в усіх типах гладких пристроїв. Ось чому ви можете бачити часте використання SSD в гібридних планшетних / портативних комп’ютерах для збільшення обчислювальної потужності.

Причина 6. SSD накопичувач стійкий до коливань напруги

Твердотільні накопичувачі мають вбудовану схему відключення живлення для резервного копіювання даних у разі падіння напруги. Їх здатність контролювати та регулювати коливання напруги означає, що документ, на створення якого ви витратили купу часу, буде збережений неушкодженим. Деякі твердотільні накопичувачі також постачаються з батареями, які дозволяють здійснювати резервне копіювання даних у разі відключення електроенергії.

Чи потрібно комп’ютеру налаштовувати більшу швидкість?

Повільний комп'ютер може означати години розчарування, постійне перезавантаження та марно витрачений час. Чому страждати, коли оновлення SSD може бути саме тим, що вам потрібно?


Пам’ятайте! Заміна жорсткого диску значно покращить роботу вашого гаджета. Це дешевше, ніж купувати новий ПК. Довірте заміну жорсткого диска на SSD накопичувач професіоналам. Дізнатись вартість послуги