Телефонуйте
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA1MCkgMjQxLTcyLTcz
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA5NikgOTYyLTcyLTk3
Пишить
Спілкуйтесь

Чому потрібно чистити комп'ютер від пилу

Комп'ютер, як і всі речі в нашому будинку, накопичує в собі пил. Але робить це набагато швидше за рахунок системи охолодження, а саме вентиляторів

Пил, який осідає та збирається в комп'ютері є небезпечним та шкідливим для роботи системи та програмного сабезпечення. Також цей пил є шкідливим і для здоров'я людини, адже в ньому містяться пилові кліщі та бактерії, які при потраплянні у діхальні шляхи людини, провокують ряд хвороб.

очистка комп'ютера від пилу

Забитий пилом комп'ютер призводить до таких проблем:

  • Комп'ютер дуже шумить під час роботи, особливо при високих навантаженнях.
  • Раптово відбувається перезавантаження системи або з'являється синій екран.
  • Комп'ютер періодично зависає.
  • На моніторі проскакують артефакти (спотворення зображення і смуги).
  • У комп'ютера помітно знизилася продуктивність, впав fps, з'явилися просадки, лаги, фризи - все це також може сигналізувати, що комп'ютер перегрівається і його пора почистити від пилу!
Як відбувається процес очистки комп'ютера від пилу?
  1. Майстри обережно відмикають ком'ютер від живлення, відмікають мишку, клавіатуру, принтери, аудіосистеми, відеокарту, материнську плату, систему охолодження. Усі ці деталі дуже важливі і тому правильний їх зйом та подальше встановлення краще довірити професіоналам.
  2. очистка комп'ютера від пилу
  3. Далі майстри знімають зовнішні фільтри та проводять їх ретельну промивку та сушку також проводиться очістка вентіляторів від пилу.
  4. Наступним етапом є очистка залишків старої термопасти з радіаторів та очищення «ребер» радіатора від пилу.
  5. Майстри в обов'язковому порядку видаляють стару термопасту з центрального процесора та акуратно проводять очистку материнської плати від дрібного пилу.

Опісля спеціальними гарнчірками проводиться очистка оперативної пам'яті від пилу та здійснюється заміна термопасти, потім видаляється пил з блоку живлення, корпусу та внутрішніх вентиляторів. Також дуже акуратно очищується відеокарта.Після очистки від пилу усі компоненти системного блоку акуратно збираються і агрегат готовий до роботи.

Пам’ятайте! Ваш комп’ютер зсередини та зовні повинен виглядати як новий. Довірте це кваліфікованим майстрам! Дізнатись вартість послуги очистки комп'ютера від пилу