Телефонуйте
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA1MCkgMjQxLTcyLTcz
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA5NikgOTYyLTcyLTk3
Пишить
Спілкуйтесь

Чому швидко розряжається батарея ноутбука?

Якщо подібний запит щодо проблеми з акумулятором вашого ноутбука привів вас сюди, то ви, безсумнівно, зможете вирішити цю проблему.

Немає значення, якою маркою ноутбука ви користуєтесь, швидка розрядка акумулятор ноутбука - досить часта проблема, з якою стикаються багато хто з нас. Окрім звичайного розряду акумулятора через термін служби, ця проблема може бути пов'язана із програмним забезпеченням.

Якщо акумулятор вашого ноутбука застарів, то, швидше за все, він може легко розряджатися, і настав час його замінити. Окрім цього, нижче наведено деякі інші причини проблем із акумулятором ноутбука.

швидка розрядка ноутбука
 • У фоновому режимі може працювати забагато процесів.
 • Важка програма (наприклад, ігрова або будь-яка інша настільна програма) також може розрядити акумулятор.
 • Зміна системних налаштувань, що спричиняє швидке розряджання акумулятора.
 • Ваш ноутбук може працювати з високою яскравістю екрану та підсвіткою клавіатури або іншими розширеними параметрами.
 • Занадто багато підключень до Інтернету та мережі також може спричинити цю проблему.
 • Встановлене програмне забезпечення може бути пошкоджене, що призведе до збою живлення.
 • Іншими причинами можуть бути несправний драйвер, занадто багато периферійних пристроїв тощо.
 • Прості поради як заощадити ресурс батареї ноутбука

  1. Стежте за яскравістю екрана

  Ви вже знаєте, що дисплей ноутбука є одним з основних компонентів, що живиться від його акумулятора. Тому це перше, що б ми порадили зробити, якщо акумулятор вашого ноутбука швидко розряджається. Ви можете знайти налаштування яскравості на ярликах панелі завдань або просто використовувати функціональні клавіші для збільшення / зменшення яскравості.

  2. Вимкніть підсвічування клавіатури

  У деяких ноутбуках преміум-класу є функція підсвічування на клавіатурі. Хоча це може допомогти вам друкувати в темний час доби, та це також може спричинити такі проблеми, як швидкий розряд акумулятора ноутбука.

   швидка розрядка батереї ноутбука

  3. Мінімізуйте мережеві підключення

  Якщо до вашої системи підключено багато мереж або периферійних пристроїв, це також може розрядити акумулятор вашого ноутбука. Для цього ви можете просто перейти до Налаштування вашої системи> Мережні підключення, щоб перевірити поточно активні підключення.

  4. Позбудьтеся небажаних периферійних пристроїв

  Окрім мережевих з'єднань, ви також можете контролювати периферійні пристрої, підключені до вашого ноутбука. Наприклад, якщо до ноутбука підключено декілька пристроїв одночасно, це може спричинити збій акумулятора ноутбука. У цьому випадку ви можете спробувати відключити USB-привід, бездротову мишу, CD / DVD, динаміки Bluetooth або будь-який інший підключений пристрій.

  5. Завершіть роботу непотрібних програм

  У фоновому режимі працює безліч небажаних програм та додатків, які розряджають акумулятор. Щоб вирішити проблему з акумулятором, ви можете просто перевірити фонові програми та вийти з програми, якими на разі не користуєтесь.

  батарея ноутбука

  Акумулятори для ноутбуків зменшуються через низку факторів. Тепло, використання, вік - все це шкодить батареям. Акумулятори повільно вмирають, незважаючи ні на що - навіть якщо ви покладете акумулятор у шафу і ніколи його не торкалися, він повільно втратить ємність через вік.

  Зрештою, коли ваш акумулятор досягне достатньо низького рівня ємності, операційна система ноутбуку попередить вас. Ви побачите індикатор на стандартному значку акумулятора і, натиснувши на нього система повідомить вас, що вам слід «подумати про заміну акумулятора».


  Пам’ятайте! Виявити точну причину швидкої розрядки батареї ноутбука та, за потреби, її замінити може лише кваліфікований спеціаліст.  Дізнатись вартість послуги