Телефонуйте
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA1MCkgMjQxLTcyLTcz
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA5NikgOTYyLTcyLTk3
Пишить
Спілкуйтесь

Чи справді Windows з’явиться на комп’ютерах Mac M1? Останні новини

Якщо ви користуєтеся комп’ютерами Apple Mac, існує трохи більше шансів, що ви незабаром зможете запустити ліцензовану версію Windows на своїх комп’ютерах, оскільки ексклюзивна угода з Arm між Microsoft і Qualcomm, схоже, закінчується.

Qualcomm має ексклюзивну угоду з Microsoft про надання процесорів для керування Windows on Arm. Ось чому ви бачите мікросхеми Qualcomm в пристроях Windows for Arm і не знайдете процесори від когось іншого

У звіті говориться, що ця угода скоро закінчиться, що означає, що MediaTek, Samsung та інші можуть почати виробляти чіпи на основі Arm для Windows, а також можуть дати користувачам Mac можливість запускати Windows на комп’ютерах Mac серії M.

Продажі Mac Apple продовжують зростати на більшості корпоративних ринків , але наразі Mac M-серії не мають офіційної підтримки Windows. Проте ми знаємо, що вони можуть запускати інсайдерські збірки Windows on Arm за допомогою інструментів віртуалізації.

віндовс

Більшість користувачів Mac — і Parallels — сподівалися, що Microsoft просто запропонує на продаж ліцензії Windows for Arm, що дозволить підприємствам, які використовують кілька обчислювальних платформ, запускати програми Windows, iOS і Mac на одній машині. Компанія Microsoft ніколи не давала своїм користувачам надії на це, і я попри чутки, що багато експертів галузі бачать це як нездійсненний сценарій. Але для багатьох підприємств здатність певним чином запускати Windows є важливою вимогою, особливо для компаній, які все ще покладаються на застарілі системи для деяких завдань. Тому, можливо, Microsoft і відреагує на запити ринку, щоб утримати своїх клієнтів. Тож, поки чекаємо новин, наші спеціалісти уже готові встановити вам ліцензійні робочі програми для полегшення і оптимізації вашої роботи.

Також встановити Віндовс 11 та обновити Windows 10 до версії Windows 11 допоможуть спеціалісти нашої компанії. Дізнатись вартість послуги