Телефонуйте
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA1MCkgMjQxLTcyLTcz
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA5NikgOTYyLTcyLTk3
Пишить
Спілкуйтесь

Чистка комп'ютера та ноутбука від пилу

Як і ваша машина, ваш будинок і навіть ваше тіло, ваш комп’ютер теж час від часу потребує гарного очищення, щоб запобігти накопиченню пилу та перегріванню. 

Ми знаємо про важливість постійного оновлення програмного забезпечення для безперебійної роботи наших комп’ютерів, але небагато хто з нас знає про важливість підтримання чистоти всередині наших комп’ютерів. Комп’ютер чи ноутбук, який засмічений пилом, схильний до перегріву, що може спричинити уповільнення, зупинку роботи та навіть серйозне пошкодження.

чистка ноутбуку від пилу
Як часто слід чистити комп’ютер?

Залежно від вашого місця проживання чи роботи, можливо, доведеться чистити комп’ютер частіше чи рідше. Тримаючи комп’ютер на підлозі, пил, волосся, відмерлі клітини шкіри та частинки килиму легше потрапляють всередину. Якщо ви тримаєте комп’ютер над підлогою - скажімо, на столі - частинки пилу менш схильні потрапляти всередину девайсу.

Якщо ви курите поблизу комп’ютера, у вентиляторах комп’ютера та на внутрішніх поверхнях може накопичуватися смола та зола. Тому чищення комп’ютера чи ноутбука кожні 6 місяців може підвищити його продуктивність.

Якщо ви власник домашньої тваринки, яка линяє, можливо, вам доведеться частіше чистити комп’ютер. Адже шерсть дуже забруднює вентилятори комп’ютера.

чистка комп'ютера від пилу київ

Короткий висновок: якщо ви тримаєте комп’ютер подалі від підлоги, не палите і не маєте тваринок, що часто линяють, то можете відносити комп’ютер на чистку раз на рік. Якщо щось із вищеперечисленого вас стосується, вам доведеться чистити комп’ютер кожні 6, а то й 3 місяці. 

Якщо ви помітили, що ваш ноутбук чи комп’ютер нагрівається більше, ніж зазвичай - негайно зверніться до професіонала за чисткою вентилятора та інших «внутрощів» девайсу.


Пам’ятайте! Ваш комп’ютер зсередини та зовні повинен виглядати як новий. Довірте це кваліфікованим майстрам! Дізнатись вартість послуги