Телефонуйте
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA1MCkgMjQxLTcyLTcz
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA5NikgOTYyLTcyLTk3
Пишить
Спілкуйтесь

Microsoft може дозволити користувачам Windows 11 обійти Edge як браузер за замовчуванням

Нова версія Windows 11 дозволяє користувачам встановлювати інші браузери, окрім Edge, за замовчуванням, аледана функція поки що доступна лише для користувачів програми Microsoft Insider.

У Microsoft прислухалася до відгуків користувачів, які були не надто задоволені Windows 11, яка не дозволяла встановлювати за замовчуванням інший браузер, окрім стандартного Edge. Дана позитивна зміна ще не впроваджена в поточну стабільну версію Windows 11 і тільки пропонується користувачам програми Microsoft Insider.

Остання збірка Windows 11 (22509), випущена 1 грудня, також вносить гарний набір покращень, включаючи нові параметри макета для «Пуск», годинника і дати. Тепер ці параметри відображатимуться на вторинних моніторах, а також у змінах налаштувань.Незважаючи на те, що ще є можливості для вдосконалення, Windows 11 виявляється дуже багатообіцяючим оновленням. І якщо ви зараз використовуєте Windows 10, оновити її до 11 можна безкоштовно, якщо ваш комп’ютер відповідає певним суворим мінімальним системним вимогам, необхідним для безпечної роботи операційної системи.

windows-11

Системні вимоги Windows 11

Було багато обговорень щодо того, які пристрої підходять для Windows 11, тому у Майкрософт опублікували перелік основних техгічних вимог:

  • Процесор: 1 гігагерц (ГГц) або швидше з принаймні двома ядрами на сумісному 64-розрядному процесорі або SoC
  • Оперативна пам'ять: 4 ГБ
  • Пам'ять: 64 ГБ
  • Прошивка системи: UEFI, підтримка безпечного завантаження
  • TPM: модуль надійної платформи 2.0
  • Відеокарта: DirectX 12 або новішої версії з драйвером WDDM 2.0
  • Дисплей: 720p, 8 біт на колірний канал, діагональ не менше 9 дюймів
  • Підключення до Інтернету та обліковий запис Microsoft: Windows 11

Експрес огляд Windows 11

Windows 11 має привабливіший і обтічний вигляд із заокругленими кутами та новим меню «Пуск», яке знаходиться спереду та в центрі.
Нова функція настільних комп’ютерів допомагає налаштувати кілька робочих столів для роботи та розваг.
Нові Snap Assist і Layouts полегшують керування кількома вікнами на екрані.
Віджети Windows 11 підходять, якщо вас цікавлять лише новини, погода та ваш календар, але на момент запуску доступно небагато інших, і тут є лише головні елементи.
Автоматичний HDR і DirectStorage покращать продуктивність гри — якщо у вас є сумісне обладнання.
Високі системні вимоги означають, що більшості ПК, створених до 2018 року, не пощастило.
Підтримка вбудованої програми Android та інших функцій, відсутніх під час запуску. Однак користувачі Windows 11 тепер можуть протестувати підтримку програми Windows 11 для Android у бета- версії.
Google планує запустити програму Google Play Games для Windows 10 і 11 у 2022 році, що відкриє двері для всіх ігор Android на Windows 11.

Станом на вихід сьогонішньої статті, Windows 11 уже готова. І уже зараз ви можете замовити консультацію наших спеціалістів, які перевірять сумість вашого ПК чи ноутбука з операційною системою Windows 11.

Також встановити Віндовс 11 та обновити Windows 10 до версії Windows 11 допоможуть наші спеціалісти. Дізнатись вартість послуги