Телефонуйте
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA1MCkgMjQxLTcyLTcz
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA5NikgOTYyLTcyLTk3
Пишить
Спілкуйтесь

Найкраще хмарне сховище на 2021 рік: як вибрати між Google Drive, OneDrive, Dropbox, Box

Якщо ви шукаєте спосіб зберігати файли та фотографії в хмарі, ми порівняли функції та ціни деяких найкращих варіантів.

Зберігання файлів у хмарі полегшує життя кожного з нас. Ми можемо переглядати файли та фотографії з будь-якого телефону, планшета чи комп'ютера, підключеного до Інтернету. Навіть якщо ви загубите телефон або комп’ютер вийде з ладу, хмарне сховище дає вам резервну копію файлів, щоб ви ніколи не втратили важливу інформацію.

googledrive
Google Drive

Google поєднує повний набір офісних інструментів із хмарним сховищем на Google Drive. За допомогою цієї послуги ви отримуєте текстовий редактор, програму для роботи з електронними таблицями, конструктор презентацій, створення сайтів тощо, а також 15 ГБ безкоштовного вільного місця для зберігання ваших файлів. Якщо вам потрібно розширити пам’ять на Диску понад 15 Гб, ось яка вартість на ці послуги:

 • 100 ГБ: 2 долари на місяць або 20 доларів на рік.
 • 200 ГБ: 3 долари на місяць або 30 доларів на рік.
 • 2 ТБ: 10 доларів на місяць або 100 доларів на рік.
 • 10 ТБ: 100 доларів на місяць.
 • 20 ТБ: 200 доларів на місяць.
 • 30 ТБ: 300 доларів на місяць.
Microsoft OneDrive
onedrive

OneDrive - це варіант зберігання даних від Microsoft. Якщо ви використовуєте Windows 8 або 10, OneDrive слід вбудувати у вашу операційну систему. Ви зможете знайти його у провіднику файлів поруч із усіма файлами на жорсткому диску комп’ютера. Будь-хто може використовувати OneDrive в Інтернеті або завантажитидодаток iOS, Android, Mac або Windows. Служба також має свою 64-розрядну синхронізацію, доступну в загальнодоступному попередньому перегляді, що корисно для користувачів, які мають справу з великими файлами. Додаючи програми Microsoft Office, ви можете впорядкувати групову роботу, обмінюючись документами чи фотографіями з іншими для співпраці. OneDrive сповіщає про те, що щось редагується, дозволяє встановлювати паролі для спільних посилань для додаткової безпеки та можливості встановити доступ до файлу в автономному режимі.

OneDrive має базовий безкоштовний рівень, з 5 ГБ безкоштовного хмарного сховища, який можна оновити до трьох різних платних планів . Інші варіанти включають:

 • OneDrive Standalone: ​​2 долари на місяць за 100 ГБ пам’яті.
 • Microsoft 365 personal: 70 доларів на рік (7 доларів на місяць); пропонує преміум-функції OneDrive, а також 1 ТБ пам’яті. Ви також отримаєте доступ до програм Skype та Office, таких як Outlook, Word, Excel та Powerpoint.
 • Microsoft 365 Family: Одномісячна безкоштовна пробна версія, а потім 100 доларів на рік (10 доларів на місяць). Сімейний пакет пропонує 6 ТБ пам’яті, а також програми OneDrive, Skype та Office.
Зберігання Dropbox
dropbox

Надійний, простий у використанні та легкий у налаштуванні хмарний сервіс. Ваші фотографії, документи та файли завантажені у хмарі, і ви можете отримати доступ до них у будь-який час із веб-сайту Dropbox, Windows, Mac та Linux, а також iOS та Android. Безкоштовний формат Dropbox доступний на всіх платформах.

Dropbox також пропонує прості способи ділитися та співпрацювати з іншими над проектами - більше немає надокучливих повідомлень про те, що ваше вкладення занадто велике. Ви можете створювати посилання для обміну файлами з іншими для редагування або перегляду, і вони також не повинні бути користувачами Dropbox. За допомогою платних рівнів користувачі також можуть скористатися такими функціями, як мобільні офлайн-папки, віддалене стирання облікових записів, водяні знаки на документах та пріоритетна підтримка в чаті.

Безкоштовна версія Dropbox пропонує 2 ГБ пам’яті, а також спільний доступ до файлів, спільне зберігання, резервне копіювання та багато іншого. Тарифні плани:

 • Індивідуальний професійний план: 20 доларів на місяць, 3 ТБ сховища, функції продуктивності, спільний доступ до файлів.
 • Стандартний командний план: 15 доларів на місяць, 5 ТБ пам’яті.
 • Розширений командний план: 25 доларів на місяць, необмежений обсяг пам’яті.
BOX
box

Щоб не плутати з Dropbox, Box - це окремий варіант хмарного зберігання файлів, фотографій та документів. Порівняно з Dropbox, Box подібний до таких функцій, як призначення завдань, залишення коментарів до роботи когось, сповіщення про зміни та контроль конфіденційності. Наприклад, ви можете вирішити, хто у вашому бізнесі може переглядати та відкривати певні папки та файли, а також хто може редагувати та завантажувати документи. Ви навіть можете захистити паролем окремі файли та встановити термін дії для спільних папок.Бізнес-користувачі можуть також підключати інші програми, такі як Salesforce, так що ви можете легко зберігати документи в Box. Існують також плагіни для Microsoft Teams, Google Workspace, Outlook та Adobe, які дозволяють відкривати та редагувати файли, збережені в Box із цих програм. Box пропонує три різні типи облікових записів - бізнес, корпоративний та особистий - які працюють з Windows, Mac та мобільними додатками.

Box має базовий безкоштовний рівень із 10 Гб пам’яті та з обмеженням завантаження файлів 250 Мб як для настільних ПК, так і для мобільних. За допомогою безкоштовної версії ви також можете скористатися перевагами спільного використання файлів і папок, а також інтеграцією Office 365 та G Suite. Ви також можете оновити: Personal Pro: 10 доларів на місяць, 100 ГБ пам’яті, 5 ГБ файлів.


Якщо ви хочете без проблем перенести та зберегти усі свої електронні файли, довірте цю справу нашим майстрам. Дізнатись вартість послуги.