Телефонуйте
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA1MCkgMjQxLTcyLTcz
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA5NikgOTYyLTcyLTk3
Пишить
Спілкуйтесь

Підтримка Windows 7 закінчилася. Microsoft заохочує користувачів переходити на Windows 10

Підтримка Windows 7 закінчилася більше року тому, і Microsoft хоче, щоб операційна система оновилась до  Windows 10, щоб програмне забезпечення працювало безпечно та безперебійно. 

Якщо у вас є старий ПК або ноутбук, на якому все ще працює Windows 7, ви можете придбати  операційну систему Windows 10 Home  на веб-сайті Microsoft. Але не обов’язково витрачати гроші: безкоштовна пропозиція від Microsoft, яка технічно закінчилася в 2016 році, все ще працює для багатьох людей. 

Коли Windows 10 була вперше випущена в липні 2015 року, Microsoft запропонувала безпрецедентну безкоштовну пропозицію оновлення для користувачів Windows 7, 8 і 8.1, яка діяла до липня 2016 року. Станом на кінець квітня 2021 року багато користувачів ОС Windows стверджують, що вони змогли безкоштовно оновити операційну систему до Windows 10.

Користувачі Windows 7, які не оновляться до нової версії, більше не зможуть отримувати оновлення системи безпеки та виправлення Microsoft, а також технічну підтримку з будь-яких проблем, що робить ваш комп'ютер більшим уразливим до вірусів та небезпечних програм.

Ось як спробувати безкоштовно оновитись до Windows 10, якщо зараз ви використовуєте виключно ліцензовану та активовану копію Windows 7, Windows 8 або Windows 8.1 Home або Pro: 

оновлення windows10
  1. Перейдіть на веб-сайт Windows 10 . 
  2. У розділі Створити інсталяційний носій Windows 10 натисніть Інструмент завантаження зараз і запустіть . 
  3. Виберіть Оновити цей ПК зараз , припускаючи, що це єдиний ПК, який ви оновлюєте. (Якщо ви оновлюєте інший апарат, виберіть Створити інсталяційний носій для іншого ПК та збережіть інсталяційні файли.)
  4. Дотримуйтесь вказівок та підказок системи. 
  5. Коли оновлення буде завершено, перейдіть до Налаштування Оновлення та безпека> Активація , і ви побачите цифрову ліцензію для Windows 10. 

Слід зазначити, що якщо у вас є ліцензія на Windows 7 або 8 Home, ви можете оновити лише до Windows 10 Home, тоді як Windows 7 або 8 Pro можна оновити лише до Windows 10 Pro. (Оновлення недоступне для Windows Enterprise. Інші користувачі можуть також зазнавати блокування, залежно від вашого комп’ютера.)


Але ми наполегливо рекомедуємо довірити цю справу професіоналам, які безпечно, професійно та за прийнятною ціною оновлять ліцензійне програмне забезпечення Windows до останньої версії. Дізнатись вартість послуги оновлення ОС Windows.