Телефонуйте
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA1MCkgMjQxLTcyLTcz
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA5NikgOTYyLTcyLTk3
Пишить
Спілкуйтесь

Ремонт комп'ютерів на дому

Ваш комп'ютер, ноутбук, принтер, сканер потребують термінового ремонту, але ви не маєте часу на те, щоб знайти майстерню і самостійно відвезти свій гаджет на ремонт? Сьогодні у статті ми розкажемо про переваги ремонту ком'ютера на дому.

2

Ми високо цінуємо ваш комфорт, ми розуміємо, що поломка комп'ютера дуже часто застає вас у найнепідходящий момент і ми знаємо як важливо оперативно привести свій комп'ютер у робочий стан.

Саме тому наша компанія надає послуги по ремонту ноутбуків, ПК, Mac, безпосередньо, у вас вдома. Якщо вам терміново необхідно відновити видалені дані - наші майстри у найкоротші терміни прийдуть і оперативно вирішать ці проблеми. Коли ви маєте справу з Felix the cat, ви можете бути впевнені, що маєте справу з професіоналами, які якісно нададуть послуги, подарують вам спокій та збережуть нервові клітини. І найголовшіше - ви отримаєте неперевершену ІТ - підтримку не виходячи з дому.

Окрім ремонту комп'ютерів на дому та встановлення ліцензованих програм, ми також пропонуємо навчання роботі за ком'ютером ваших рідних та близьких.

3
Послуги по ремонту та підтримці комп'ютерів, які ми надаємо
  • Ремонт ноутбуків.
  • Ремонт ПК.
  • Оновлення операційних систем та програмного забезпечення.
  • Збираємо ком'ютер, опираючись на ваші потреби: для роботи, для навчання, для геймінгу тощо.
  • Проводимо діагностику несправностей системи.
  • Видаляємо віруси та шкідливе програмне забезпечення з ноутбуку чи ПК.
  • Налаштовуємо, підключаємо та ремонтуємо принтери, сканери тощо.

Довірте працездатність вашого комп'ютера нашим висококваліфікованим спеціалістам та будьте певні, що у найкоротші терміни ми професійно та якісно відремонтуємо комп'ютер з виїздом до вас додому! Наші спеціалісти оперативно приїздять до вашого дому або на робоче місце протягом декількох годин і негайно налагодять роботу вашого комп’ютера чи мережі!Дізнатись вартість послуги