Как выбрать и приобрести хороший маршрутизатор?
Як придбати найпродуктивніший Wi-Fi роутер відповідно до ваших потреб у швидкості Інтернет сигналу, зокрема для онлайн ігор, потокового відео чи комфортної роботи вдома.
Якщо ви хочете, щоб ваші дзвінки Zoom, фотографії, відео, ігри та все інше, чим ви ділитесь або переглядаєте в Інтернеті, - будь то на ноутбуці , планшеті , телевізорі чи смартфоні - завантажувались швидко та надійно, тоді вам просто необхідно замінити старий роутер на більш потужніший новий.
Швидкість Wi-Fi роутера вимірюється в мегабітах в секунду (Мбіт/с). Ця метрика вказує на те, як швидко маршрутизатор може переміщати вхідні дані, як-от сигнал Інтернету, з одного комп’ютера (наприклад, модему) на інший (наприклад, смартфона або телевізора). Протягом останніх кількох років найшвидші на ринку маршрутизатори Wi-Fi використовували стандарт під назвою «802.11ac» або« Wireless AC». Зараз ми на порозі нового стандарту з більш простою назвою «Wi-Fi 6».
Коли ви купуєте маршрутизатор, ви зазвичай, бачите маруквання швидкості його роботи на коробці, або на спеціальній вкладці.Однак, це загальна комбінована швидкість доступна для всіх пристроїв, що отримують сигнал від роутера , Але на практиці швидкість кожного пристрою різна.І більшість маршрутизаторів все одно ніколи не досягнуть своїх теоретичних максимальних швидкостей, враховуючи реальні умови.
Іншими словами, за цифрами на коробці є багато складної технологічної лексики, але немає сенсу перевантажувати себе цією інформацією: це в основному орієнтир, який дозволяє визначити загальні можливості маршрутизатора. Умовно, це, як про наявні кінські сили, якими володіє автомобіль, але які на практиці ніхто повною мірою не використовує.
Найновіші маршрутизатори «Wi-Fi 6» пропонують кращі швидкості та більше функцій, ніж старі маршрутизатори змінного струму, але нове покоління роутерів під назвою «Wi-FI 6E» вже незабаром будуть на ринку. Це найшвидші маршрутизатори.
Наприклад, двочастотні маршрутизатори зараз є нормою. Вони використовують дві різні частоти: 2,4 ГГц і 5 ГГц для надання кращого сигналу на ваші пристрої. 2, 4 ГГц краще проникає через стіни, але має деякі обмеження. Це повільніше, ніж 5 ГГц, і частота може перевантажуватися іншими пристроями, що не мають Wi-Fi (наприклад, бездротова телефонна система). Деякі сучасні маршрутизатори навіть мають трисмуговий ярлик, що дозволяє більшій кількості пристроїв одночасно отримувати хороші сигнали від маршрутизатора, усуваючи перебої, коли вся родина одночасно користується Інтернетом - чи то для соціальних мереж , чи для перегляду відео на Youtube чи Netflix тощо.
Загалом, зараз на ринку безліч пропозицій маршрутизаторів і дуже важко отбрати модель, яка ідеально перекриє усі ваші потреби у якості Інтернет з’єднання. Довірте вибір та встановлення роутера нашим спеціалістам. Дізнатись вартість послуги.