Звоните
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA1MCkgMjQxLTcyLTcz
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA5NikgOTYyLTcyLTk3
Пишите
Общайтесь

Когда нужно делать сервис или ремонт ноутбука

Ремонт ноутбуков является довольно распространенной проблемой сегодня, и потому существует множество центров ремонта ноутбуков, ремонтных мастерских ноутбуков и сервисных центров. Но дело в том, как вы узнаете, нужен ли вам ремонт ноутбука?

Акумулятор ноутбука не заряджається

Причин для цього може бути багато. Перевірте, чи правильно під’єднані знімні частини зарядного кабелю. Переконайтеся, що контактні точки підключення чисті. Крім того, якщо ви раніше виймали батарею, перевірте, чи правильно вона вставлена ​​в ноутбук чи ні. Тепер ідеться про фактичні апаратні причини:

  • Запобіжник розетки може перегоріти через захист від перенапруги. Перевірте.
  • Від’єднайте кабель зарядки. Вийміть акумулятор. Підключіть зарядний кабель і ввімкніть ноутбук. Тепер, якщо він увімкнеться, значить, ваш кабель зарядки в порядку, і можуть виникнути проблеми з самою батареєю.
  • Тепер, перш ніж замінити несправний акумулятор на новий, потрібно перевірити іншу річ. Якщо ваш ноутбук з якихось причин перегрівається, датчики акумулятора можуть отримати неправильний сигнал зсередини, і вони можуть почати вести себе дивно.
  • Нарешті, якщо термін служби батареї закінчився, вам потрібно відправитися в майстерню по ремонту ноутбуків і замінити батарею.
ремонт ноутбуков киев

Ноутбук несподівано та часто вимикається

Більшість несподіваних проблем з відключенням ноутбука пов’язані з перегрівом. Якщо температура всередині досягає певного рівня, система автоматично вимикається. Доручіть вирішення цієї проблеми професіонал з майстерні по ремонту комп'ютерів Felix the Cat. Майстри перевірять вентилятор процесора. Якщо є бруд або пил, то почистять їх. Майстри почистять вхідні та вихідні отвори для повітря та перевірять блок/блок живлення та можливі апаратні збої. Майстри перевірять встановлені драйвера та оновлять їх, просканують ноутбук на наявність вірусів та шкідливих програм, які сповільнюють роботу ноутбука. Наголошуємо, що важливо доручити таку діагностику професіоналам, адже окрім очевидних проблем, вони зможуть оперативно виявити більш серйозні поломки.

Ноутбук працює повільно та програми відкриваються і працюють повільно.

У цьому випадку оперативна або фізична пам'ять відіграє кардинальну роль. Припустимо, ви встановили багато програм на свій ноутбук. Якщо більшість із них працюють одночасно, то для оперативної пам’яті це важке завдання. Більша обробка пам’яті потребує більше оперативної пам’яті. Отже, відкрийте «Диспетчер завдань» і перевірте, чи ця проблема у вас чи ні.

Помилка синього екрана на ноутбуці

Ця проблема має багато назв. Вона широко відома як «синій екран смерті» або BSOD. Зараз це критичне питання. Ця проблема виникає, коли ОС стикається з "стіною" або припиняє подальшу обробку. ОС не може обійти цю проблему і припиняє працювати далі. Що це викликає? Тепер, коли будь-яка апаратна частина або програмне забезпечення драйвера апаратного забезпечення пошкоджує «ядро Windows», тоді ОС стикається з помилкою STOP. Він не може обробляти далі з цієї точки. Якщо ви зіткнулися з помилкою BSOD, вам потрібно зробити серйозний ремонт вашого ноутбука, і немає іншого способу обійти цю проблему. Тому рекомендуємо скористатись послугами комп'ютерних майстрів з Felix the Cat.

Таж не займайтесь самолікуванням вашого ноутбука, а довірте ремонт нашим спеціалістам. Дізнатись вартість послуг з ремонту ноутбуків у Києві.