Телефонуйте
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA1MCkgMjQxLTcyLTcz
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA5NikgOTYyLTcyLTk3
Пишить
Спілкуйтесь

Технічне обслуговування комп'ютера на дому

Ваш комп’ютер потребує своєчасного планового технічного обслуговування. Що входить у планове технічне обслуговування ком'ютера давайте розбиратись.

Але перш ніж зупинитися на цілях профілактичного обслуговування комп'ютера, давайте спочатку розглянемо основне питання, що таке апаратне забезпечення комп’ютера та яка правильна профілактика його роботи.

ЩО ТАКЕ АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМП’ЮТЕРА?

Усі фізичні компоненти комп’ютера є апаратними: материнська плата, оперативна пам’ять, процесор, блок живлення, жорсткий диск, внутрішній привід CD або DVD, кабелі підключення, вентилятори тощо. Усі ці компоненти повинні включатись у технічне обслуговування комп'ютера.

ЩО ВХОДИТЬ ДО СКЛАДУ ПРОФІЛАКТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМП'ЮТЕРА НА ДОМУ?

Більшість людей вважає, що програми профілактичного обслуговування призначені лише для видимих ​​компонентів комп’ютера. Але це не зовсім так. Правильне планове технічне обслуговування комп’ютерного обладнання включає не дуже помітні, але надважливі елемнти для нормальної роботи.

Наші спеціалісти здійснюють профілактичне обслуговування комп'ютера на дому на системному та фізичному рівнях. Давайте розбиратись що до чого.

комп3

Підтримка фізичного рівня:

Тут наші майстри проводять очищення компонентів клавіатури від пилу, видаляють пил та здійснюють очистку вентиляторів комп'ютера чи ноутбуку (адже саме запилені вентилятори сприяють перегрівнню ком'ютера), майстри обережно видаляють пил з системи охолодження ком'ютера, замінюють термоінтерфейс «термомасту» на центральному процесорі «CPU» та графічному адаптері «GPU».

Технічне обслуговування ком'ютера на рівні системи:

Технічне обслуговування ком'ютера на рівні системи гарантує оптимальну роботу його операційної системи. Наші майстри перевіряють встановлені та відсутні драйвери (мікропрограми які потрібні для коректного керування роботою компонентів компьютера), після того встановлять найновіші версії, що покращують та пришвидшують роботу операційної системи в цілому. За відсутності драйвера (одного чи декількох), операційна система (Windows) працює не коректно, та з помилками (відсутній звук, не підключається до інтернету, некоректно працює відеоадаптер, не підключаються принтер, або флешка та інше обладнання). Також наші спеціалісти здійснять перевірку жорсткого диску на пошкодження, якщо все в порядку виконають форматування жорсткого диску, та розподілять на логічні за бажанням клієнта перед встановленням операційної системи, якщо поточна працює повільно, та з помилками.

ЧОМУ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМ'ЮТЕРА НА ДОМУ ВАЖЛИВЕ?

Давайте узагальнимо, чому важливо чому потрібно здійснювати планове обслуговування елементів ком'ютера чи ноутбука. Обслуговування ком'ютера на дому економить Ваш час та нерви, адже ви точно впевнені, що спеціалісти оптимізують роботу ком'ютера та усі ваші дані буде збережено!

Періодичне планове обслуговування ком'ютера допомагає виявити усі проблеми у роботі вашого ком'ютера на системному та фізичному рівнях та негайно їх вирішити.
Під час планового обслуговування ком'ютера на дома, антивірусне програмне забезпечення проходить процес оновлення, що гарантує найвищий рівень захисту вашого комп’ютера від зовнішнійх загроз.
Технічне обслуговування ком'ютера на дому покращує швидкість роботи ком'ютера. Дефрагментація жорсткого диска, видалення непотрібних програм та оновлення системних драйверів покращують швидкість та якість роботи вашого комп’ютера.

комп

З часом комп’ютери сповільнюються і починають «тупити». Тому періодичне планове обслуговування ком'ютера допомагає вирішити проблему сповільнення роботи ком'ютера та оптимізувати його ефективність роботи.

Розробка календаря технічного обслуговування апаратного забезпечення комп'ютера може залежати від кількох речей, таких як обсяг використання комп’ютера, типів процесів, що виконується на комп’ютері тощо.

Тож для технічного обслуговування ко'ютера зверніться до професіоналів з компанії Felix the Cat! Наші спеціалісти проведуть якісне та професійне сервісне обслуговування км'ютера на дому чи у нашому офісі. Дізнатись вартість послуги.