Телефонуйте
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA1MCkgMjQxLTcyLTcz
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA5NikgOTYyLTcyLTk3
Пишить
Спілкуйтесь

Windows 10. Як налаштувати панель завдань з урахуванням ваших персональних інтересів

Останнє оновлення функцій Windows 10 дозволяє персоналізувати панель завдань для швидкого доступу до такої інформації, як погода, спорт та трафік на вашому пристрої Microsoft. Ваша панель завдань Windows 10 ось-ось стане більш персоналізованою.

У четвер 22 квітня 2021 року Microsoft почала випускати оновлення з функцією, яка називається «Новини та інтереси», пропонуючи швидкий доступ до стрічки новин, погоди, акцій та трафіку на панелі завдань, яке автоматично оновлюється протягом дня. Згідно з повідомленням у блозі Microsoft, оновлення панелі завдань розповсюджуватиметься на всіх ліцензованих користувачів протягом наступних кількох тижнів. 

Ви побачите піктограму, схожу на віджет, на панелі завдань з останнім оновленням і можете навести на неї курсор, щоб отримати додаткову інформацію, не відкриваючи програму та не перемикаючи пристрої. Ви можете налаштувати, який тип інформації ви хочете бачите та як ця інформація відображатиметься. 

Як персоналізувати панель завдань Windows 10 новинами та інтересами
оновлення віндовс
  1. Щойно оновлення розпочнеться для вас, ви побачите піктограму та текст із поточною погодою у вашому регіоні, а також інші піктограми про новини, спорт, акції та дорожній трафік. Наведіть курсор на кожну іконку, щоб побачити більше інформації.
  2. Щоб налаштувати теми, які вас цікавлять, і які інформаційні картки ви хочете бачите, на кожній картці виберіть Додаткові параметри та натисніть Більше подібних історій або Менше подібних історій . Також використовуйте смайлики, щоб реагувати на історії. Ви також можете використовувати менеджер інтересів, щоб безпосередньо вказати, які теми вас цікавлять, а також джерела, яким ви хотіли б користуватись. 
  3. Щоб вимкнути будь-яку піктограму, клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань.

Щоб відчути усі переваги користування сервісами Windows 10 у вас має бути встановлене ліцензійне обладнання. У цьому вам допоможуть наші спеціалісти. Дізнатись вартість послуги.