Телефонуйте
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA1MCkgMjQxLTcyLTcz
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA5NikgOTYyLTcyLTk3
Пишить
Спілкуйтесь

Windows 11: що чекати від нової операційної системи

Windows 11 — найновіша версія операційної системи Windows NT, розроблювана Microsoft, яка була представлена 24 червня 2021 року та очікується до виходу наприкінці 2021 року.

Windows 11 буде доступна як безкоштовне оновлення до сумісних пристроїв Windows 10 за допомогою служби Windows Update. Перевірити сумісність ПК з Windows 11 зараз можна за допомогою програми PC Health Check від Microsoft.

Windows 11 здатна запускати застосунки Android. На нашу думку, дуже правильне, практичне і хороше рішення. Адже тепер не потрібно весь час тягнутись за телефоном, щоб відкрити потрібний додаток. Все вже буде на вашому ПК чи ноутбуці. Передбачається, що додатки можна буде встановлювати з Microsoft Store. Сам Microsoft Store буде оновлено. Ігрові функції включають автоматичне відображення картинки в HDR і технологію DirectStorage, що дозволяє завантажувати дані в відеокарту, оминаючи центральний процесор. Обидві функції раніше вже було реалізовано на гральних консолях Xbox Series X/S.

м1

Наразі випущена бета-версія Windows 11. Розробники після тестування виявили деяку кулькість багів і проблем над усунненням яких вони працюють. Спеціалісти відмічають, що бета-версія Windows 11 зараз найкраще підходить для користувальницьких комп'ютерів.

Версії Windows 11

Умілці уже злили у мережу перелік версій нової Windows 11. Отож операційна система має шість версій: домашня, домашня одномовна, для освітніх установ, професійна, фахова для освітніх установ і професійна для робочих місць.

Про Windows 11 від її розробників

Оновлений інтерфейс. Перероблене меню «Пуск» і нові способи зв’язку з близькими вам людьми, перегляду новин, а також взаємодії з іграми та вмістом: Windows 11.

Максимальне підвищення продуктивності одночасно працюйте над кількома завданнями завдяки таким інструментам, як макети в компоненті «Фіксування», «Робочі столи» та нові й більш інтуїтивно зрозумілі можливості повторного стикування.

м2

Нові способи зв’язку Миттєво контактуйте з людьми за допомогою Microsoft Teams. Безкоштовно дзвоніть їм або запрошуйте в чат незалежно від пристроїв, якими вони користуються.

м3

ПК з урахуванням інтересів кожного Нова операційна система Windows пропонується на низці гаджетів, які впроваджують останні інновації, пов’язані із сенсорним і голосовим керуванням.

м4

Станом на вихід сьогонішньої статті, Windows 11 ще не готова. Але уже зараз ви можете замовити консультацію наших спеціалістів, які перевірять сумість вашого ПК чи ноутбука з операційною системою Windows 11.

Також встановити Віндовс 11 та обновити Windows 10 до версії Windows 11 допоможуть наші спеціалісти. Дізнатись вартість послуги