Телефонуйте
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA1MCkgMjQxLTcyLTcz
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA5NikgOTYyLTcyLTk3
Пишить
Спілкуйтесь

Збірка комп'ютера для дому та офісу під ключ

Що таке збірка коп'ютера? Чому важливо оновлювати серце ПК?

Що таке збірка комп'ютера

Збірка комп’ютера — це процес оновлення (модернізації) комп’ютера або створення комп'ютера, який би задовольняв усі ваші потреби, з нуля. Збірка ком'ютера дозволяє збільшити продуктивність машини, оновлючи вузли та системи. Також виконання збірки ком'ютера економить ваші кошти, адже вам не потрібно купувати нові, більш потужніші моделі.

Збірка комп’ютера – це завдання, яке вимагає великої зосередженості, уваги до деталей і великого терпіння. Якщо вам потрібні кращі можливості або продуктивність вашого комп’ютера, довірте діагностику машини та підбір вузлів спеціалістам компанії з ремонту ком'ютерів Фелікс. Ми підберемо та встановимо комплектуючі залежно від ваших задач, так, що коп'ютер працюватиме швидко і без перебоїв.

збірка пк під ключ

Як відбувається процес збору комп'ютера?

Процес складання комп’ютера включає в себе кілька етапів, які включають складання материнської плати, встановлення мікросхеми центрального процесора/процесора, приєднання радіаторів для запобігання перегріву, вставлення системної пам’яті в призначені слоти або роз’єми, додавання блоків живлення для перетворення електричних струмів у корисну напругу для компонентів усередині корпусу, підключення кабелів до різних частин материнської плати та встановлення інших внутрішніх деталей.

Чи можна самостійно зібрати комп'ютер?

Самостійна збірка комп’ютера може бути складним завданням (якщо ви ніколи цього не робили і не є спеціалістом у даній сфері). Є багато деталей, і неправильне поводження з ними може призвести до катастрофи. Спеціалісти з майстерні Фелікс мають роки досвіду збору комп’ютерів будь-якого типу. Незалежно від того, чи створюєте ви ігровий комп'ютер з водяним охолодженням, машину для редагування фотографій чи відео, або ком'ютер, якій відповідатиме вашим професійним потребам, - наші спеціалісти зможуть зібрати ком'ютер вашої мрії, які служитеме вам довгі роки!


Пам’ятайте! Ваш комп’ютер зсередини та зовні повинен задовольняти усі ваші робочі вимоги. Довірте зборку зблрку ком'ютера вашої мрії кваліфікованим майстрам! Дізнатись вартість послуги