Телефонуйте
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA1MCkgMjQxLTcyLTcz
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA5NikgOTYyLTcyLTk3
Пишить
Спілкуйтесь

Тримаємо комп’ютер у чистоті

Пил не просто неприємний елемент - він може потенційно пошкодити або навіть знищити частини вашого комп’ютера. Регулярне чищення комп’ютера допоможе вам нормально працювати та уникнути позапланової покупки нового ПК.

догляд за клавіатурою
Очищення клавіатури

Пил, їжа, рідина та інше дрібне сміття може застрягати під клавішами, що може перешкодити їх належній роботі. Основні поради по очищенню клавіатури можуть допомогти позбутись її поверхневого забруднення.

  • Від'єднайте клавіатуру від порту USB або ПК.
  • Переверніть клавіатуру догори дном і обережно струсіть її, щоб видалити бруд і пил.
  • Для очищення між клавішами використовуйте балон із стисненим повітрям.
  • Змочіть бавовняну тканину або паперовий рушник спиртом і використовуйте його для чищення верхівки клавіш. Не наливайте спирт або будь-яку іншу рідину безпосередньо на клавіші.

  • Повторно підключіть клавіатуру до комп’ютера, як тільки вона висохне. 

Робота з рідинами

Якщо ви пролили рідину на клавіатуру, швидко вимкніть комп'ютер і від'єднайте клавіатуру. Потім переверніть клавіатуру догори дном і дайте рідині стекти.

Якщо рідина липка, вам потрібно буде ауратно промити клавіатуру під проточною водою, щоб змити липку рідину. Потім переверніть клавіатуру і дайте висохнути протягом двох днів, перш ніж підключати її знову. Щоб взагалі запобігти цій ситуації, ми рекомендуємо зберігати напої подалі від зони комп’ютера.

догляд за мишкою
Очищення миші

Існує два основних типи миш: оптична та механічна . Кожна з них очищається в основному однаково, хоча механічна миша вимагає трохи більше роботи.

Оптичні миші не потребують внутрішнього очищення, оскільки вони не містять обертових частин; Однак, вони можуть з часом стати дещо липкими через пил та вологу від долонь. Це може спричинити нестабільне переміщення курсору або перешкодити нормальній роботі миші.

Механічні миші особливо сприйнятливі до пилу та частинок, які можуть накопичуватися всередині миші, що може ускладнити належний спосіб переміщення. Якщо вказівник миші не рухається плавно, можливо, потрібно буде очистити мишу.
Наведені нижче основні поради щодо очищення допоможуть підтримувати мишу в чистоті:

  • Від'єднайте мишу від порту USB або ПК Змочіть бавовняну тканину спиртом і використовуйте її для очищення верхньої та нижньої частин миші.
  • Дайте всім деталям висохнути, перш ніж знову збирати та підключати мишу. 
  • Якщо ви просто хочете швидко очистити мишку, покладіть її на чистий аркуш паперу і рухайте мишкою вперед-назад . Частина пилу та дрібних частинок повинна залишитись на папері.
догляд за монітором
Очищення монітора

Бруд, відбитки пальців і пил можуть ускладнити читання з екрана вашого комп’ютера. Ви можете придбати набори для чищення моніторів, але вони можуть і пошкодити ваш монітор, якщо вони розроблені для іншого типу монітора. Наприклад, засіб для чищення моніторів, призначений для скляних екранів, може не відчистити деякі РК монітори. Не використовуйте очищувач скла для чищення монітора. Багато екранів мають антибликове покриття, яке може пошкодити миючий засіб для скла.

Не розпорошуйте рідини прямо на екран. Рідина може витекти в монітор і пошкодити внутрішні компоненти.

догляд за системним блоком
Не обмежуйте потік повітря навколо комп’ютера. 

Комп’ютер може генерувати багато тепла, тому в корпусі є вентилятори, які утримують комп’ютер від перегріву. Уникайте скупчення паперу, книг та інших предметів навколо комп’ютера. Обирайте робочі столи з відкритим відсіком для розміщення системного блоку. Адже до чого може призвести перегрів ком’ютера ви можете прочитати у нашій статті.

Пам’ятайте! Ваш комп’ютер зсередини та зовні повинен виглядати як новий. Довірте це кваліфікованим майстрам! Дізнатись вартість послуги